Dowiedz się więcej o nas

tp1.png

Kiedy pasjonaci biorą się za robienie lamp... 

Jesteśmy grupą projektantów, inżynierów, rzemieślników, którym przyświeca jeden cel: tworzenie pięknych lamp i akcesoriów oświetleniowych najwyższej jakości. Do każdej przestrzeni. I dla każdego. 

Inspirujemy się najlepszym designem minionego wieku. Uwielbiamy dbałość o detale z jaką wtedy podchodziło się do produkcji oświetlenia. 

Nasze produkty wychodzą spod rąk prawdziwych pasjonatów. Ludzi, którzy tworzą lampy od ponad 40-stu lat używając tradycyjnych
i sprawdzonych metod. Troska o jakość każdego, nawet najdrobniejszego elementu, zawsze bierze górę nad szybkością czy łatwością wykonania. 

tp2.png

W ByLight wszystko robione jest rękami. Naszymi. 

Każdy projekt zaczynamy od szkicu na papierze, a potem zabieramy się za niego naszymi rękami. Wszystkiego chcemy dotknąć, sprawdzić, wymodelować, przycisnąć, rozciągnąć... tak, żeby powstało prawdziwe dzieło sztuki użytkowej. 

Dlatego ponad 90% elementów i detali naszych lamp jest wykonywanych ręcznie lub za pomocą maszyn obsługiwanych przez ludzi. Nie ma u nas miejsca na automatyzację, robotyzację czy tworzenie tysiąca takich samych produktów. Chcemy, aby każda lampa wychodząca od nas była wyjątkowa. W tej kwestii jesteśmy staroświeccy. 

tp3.png

Jesteśmy mistrzami w swoim fachu.

Używamy już prawie zapomnianej metody drykowania, czyli obróbki plastycznej nadającej materiałowi wybrany kształt bez przerywania jego ciągłości. To umożliwia tworzenie fantazyjnych i unikalnych elementów z minimalną ilością strat w materiałach. Wykorzystujemy również najnowsze technologie nadające lampom wyjątkowe kolory i wzory. Cenimy też klasyczne metody metalurgii.

tp4.png

Lampy od ByLight to wisienka na suficie pięknego pomieszczenia.

Lampy z naszej oferty.

Nasze lampy są ponadczasowe. Ręcznie wykonane
i wyjątkowe. Zależy nam na tym, aby poprzez personalizację każdy mógł stworzyć oświetlenie, które będzie idealnie pasowało do wnętrza i było ekspresją stylu użytkownika.

Lampy na zamówienie.

Wyobraźnia nie ma ograniczeń. Dlatego wychodzimy naprzeciw osobom, które mają wizję wymarzonej lampy w głowie i nie mogą jej znaleźć w żadnym sklepie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu
i zapleczu produkcyjnemu, możemy zrealizować
nawet bardzo skomplikowane projekty. Chętnie współpracujemy z inwestorami, architektami i każdym, kto ceni dobry design.

tp5.png

Nasze projekty to nasza duma!

Tworzyliśmy oświetlenie na wielkich imprezach, w stylowych restauracjach, hotelach, klubach, obiektach użyteczności publicznej i pięknych przestrzeniach mieszkalnych. Z największą przyjemnością realizujemy nietypowe pomysły. Projekty wykonujemy lokalnie oraz na terenie całej Europy. Nasi projektanci i rzemieślnicy to jedni z najbardziej doświadczonych specjalistów na rynku, dla których im trudniejsze wyzwanie, tym większa motywacja i satysfakcja.

tp1.png

ByLight to nie tylko sklep z oświetleniem i akcesoriami.

Światło, które nie tylko oświetla wnętrze, ale również je tworzy, to nasza pasja. Nasza pracownia od lat dostarcza unikatowe rozwiązania w prostych formach, które odnajdują się w designerskich wnętrzach. Czy to loft z prawdziwego zdarzenia, czy też małe przytulne M2, wybór lamp designerskich w ByLight, pozwoli na dobranie czegoś odpowiedniego.

W sklepie ByLight, znajdują się lampy wiszące, kinkiety, lampki biurkowe, nocne oraz gadgety takie jak np przedłużacze na kolorowych kablach. Ponadto w ofercie sklepu znajduje się szeroka gama akcesoriów, dzięki którym można zbudować własną lampę.

tp2.png

Oryginalne żarówki Edisona.

W dziale żarówki dekoracyjne znajdują się między innymi oryginalne żarówki Edisona, w których węglowy żarnik mieni się w żółto-pomarańczowej palecie barw. Skomplikowane wzory żarników są ręcznie zaplatane, a po rozpaleniu ukazują swoje całe piękno. W ofercie znajdują się zarówno żarówki o klasycznym kształcie Edisona, jak i inne okrągłe oraz podłużne, które przypominają probówkę.

ByLight oferuje również żarówki ozdobne w nowoczesnej technologii LED, gdzie diody LED ułożone są na kształt oryginalnej żarówki Edisona. Wszędzie tam gdzie potrzebne jest więcej światła, proponujemy żarówki halogenowe, w klasycznych kształtach żarówek Edisona. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą żarówek dekoracyjnych mlecznych.

tp3.png

Kolejnym elementem układanki są kolorowe kable.

W ByLight oferujemy szeroką paletę kilkudziesięciu kolorów kabli w oplocie polyestrowym. Od klasycznej zebry jak z żelazka, przez krwistą czerwień aż różową magentę. Oprócz kolorowych kabli, posiadamy również kolorowe przedłużacze.

Ponadto w ofercie sklepu znajdują się liczne akcesoria, dzięki którym lampa nabierze charakteru, ale najważniejsze jest to że proces projektowania lampy jest teraz po stronie Klienta! Wystarczy wybrać po kolei wszystkie elementy i gotowe. Można zamówić same elementy lampy i zbudować ją samemu, lub zostawić to nam. Wtedy lampa przyjdzie gotowa do zawieszenia.

tp4.png

Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów.

W ten sposób powstało wiele pięknych, mniejszych i większych lamp, które cały czas sprawiają radość, dając ciepłą atmosferę i niesamowite doznania. Często realizujemy też bardzo skomplikowane instalacje, które zapierają dech w piersiach.

Takie niestandardowe przedsięwzięcia pozwalają nam na przekraczanie kolejnych granic i robieniu coraz ciekawszych lamp dla naszych klientów.

tp5.png

Zapraszamy do kontaktu

Nasza pracownia chętnie współpracuje z architektami i projektantami wnętrz. Nasze lampy pojawiły się w wielu ciekawych aranżacjach w całej Polsce i Europie. Zaufało nam również wiele restauracji i kawiarni, w których nasze oświetlenie idealnie dodaje nastroju i podkreśla atmosferę.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi fachowi i wykwalifikowani doradcy rozwieją wszelkie wątpliwości oraz doradzą, które rozwiązanie będzie dla Państwa najlepsze.

KONTAKT