tp1.png

ByLight to nie tylko sklep z oświetleniem i akcesoriami.

Światło, które nie tylko oświetla wnętrze, ale również je tworzy, to nasza pasja. Nasza pracownia od lat dostarcza unikatowe rozwiązania w prostych formach, które odnajdują się w designerskich wnętrzach. Czy to loft z prawdziwego zdarzenia, czy też małe przytulne M2, wybór lamp designerskich w ByLight, pozwoli na dobranie czegoś odpowiedniego.

W sklepie ByLight, znajdują się lampy wiszące, kinkiety, lampki biurkowe, nocne oraz gadgety takie jak np przedłużacze na kolorowych kablach. Ponadto w ofercie sklepu znajduje się szeroka gama akcesoriów, dzięki którym można zbudować własną lampę.

tp2.png

Oryginalne żarówki Edisona.

W dziale Żarówki Dekoracyjne znajdują się między innymi oryginalne żarówki Edisona, w których węglowy żarnik mieni się w żółto-pomarańczowej palecie barw. Skomplikowane wzory żarników są ręcznie zaplatane, a po rozpaleniu ukazują swoje całe piękno. W ofercie znajdują się zarówno żarówki o klasycznym kształcie Edisona, jak i inne okrągłe oraz podłużne, które przypominają probówkę.

ByLight oferuje również żarówki ozdobne w nowoczesnej technologii LED, gdzie diody LED ułożone są na kształt oryginalnej żarówki Edisona. Wszędzie tam gdzie potrzebne jest więcej światła, proponujemy żarówki halogenowe, w klasycznych kształtach żarówek Edisona. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą żarówek dekoracyjnych mlecznych.

tp3.png

Kolejnym elementem układanki są kolorowe kable.

W ByLight oferujemy szeroką paletę kilkudziesięciu kolorów kabli w oplocie polyestrowym. Od klasycznej zebry jak z żelazka, przez krwistą czerwień aż różową magentę. Posiadamy również kolorowe przedłużacze.

Ponadto w ofercie sklepu znajdują się liczne akcesoria, dzięki którym lampa nabierze charakteru, ale najważniejsze jest to że proces projektowania lampy jest teraz po stronie Klienta! Wystarczy wybrać po kolei wszystkie elementy i gotowe. Można zamówić same elementy lampy i zbudować ją samemu, lub zostawić to nam. Wtedy lampa przyjdzie gotowa do zawieszenia.

tp4.png

Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów.

W ten sposób powstało wiele pięknych, mniejszych i większych lamp, które cały czas sprawiają radość, dając ciepłą atmosferę i niesamowite doznania. Często realizujemy też bardzo skomplikowane instalacje, które zapierają dech w piersiach.

Takie niestandardowe przedsięwzięcia pozwalają nam na przekraczanie kolejnych granic i robieniu coraz ciekawszych lamp dla naszych klientów.

tp5.png

Zapraszamy do kontaktu

Nasza pracownia chętnie współpracuje z architektami i projektantami wnętrz. Nasze lampy pojawiły się w wielu ciekawych aranżacjach w całej Polsce i Europie. Zaufało nam również wiele restauracji i kawiarni, w których nasze oświetlenie idealnie dodaje nastroju i podkreśla atmosferę.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi fachowi i wykwalifikowani doradcy rozwieją wszelkie wątpliwości oraz doradzą, które rozwiązanie będzie dla Państwa najlepsze.

KONTAKT