Lampy z klatką

Lampy wiszące druciane (z klatką)

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Lampy z klatką to osobny dział w naszym sklepie, który cały czas poszerzamy o kolejne produkty. Od samego początku widzieliśmy potencjał tych lamp, które dzięki swej minimalistycznej konstrukcji, a także mnogości kombinacji kolorystycznych, potrafią się wpasować w każde wnętrze.

Tworząc pierwszą lampę z klatką, czyli lampę typu cage, inspirowaliśmy się starymi lampami warsztatowymi. Od lat ta prosta konstrukcja pozwalała bezpiecznie korzystać z żarówek w miejscach trudno dostępnych. Brak abażura, pozwalał na swobodny przepływ światła, a klatka miała za zadanie chronić żarówkę przed stłuczeniem. Jednocześnie lampka była w pełni mobilna i można ją było zawiesić gdziekolwiek, po czym szybko przenieść w inne miejsce.

Loftowe lampy z klatką

Tego typu lampy industrialne, używane były również w innych miejscach z ograniczonym dostępem do światła, na przykład w kopalniach na Śląsku, zarówno jako lampki przenośne, jak i wiszące. Górnicy jak widać także dostrzegli zalety lamp cage.
 
My również nie mogliśmy ich nie dostrzec! Prosta, funkcjonalność oraz nieograniczony dostęp do widoku pięknej żarówki Edisona. Całość tworzy wspaniały zestaw, który można wykorzystać zarówno jako lampę wiszącą, kinkiet, biurkową lub nocną.
 
Na początku wprowadziliśmy jeden wzór klatki oraz dwa podstawowe kolory lamp z klatką: czarny oraz żółty. Teraz w tym dziale znajduje się 6 różnych wzorów, oraz kilkanaście kolorów. Ponadto istnieje możliwość pełnej personalizacji każdej lampy z klatką. Poczynając od koloru samej klatki, przez oprawkę, długość oraz kolor kabla, wtyczkę lub podsufitkę, na samej żarówce kończąc. Dzięki temu zawsze można dopasować lampę wiszącą drucianą do każdego wnętrza, które chcemy rozświetlić.
 
Lampy z klatką są super pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego z uwagi na swoją uniwersalność. Możemy powiesić ją jako industrialną lampę wiszącą, podwiesić na ścianie jako kinkiet, lub korzystać z niej jako lampka biurkowa. Właśnie ta jej funkcja jest naszym zdaniem najlepsza. Dzięki wtyczce, lampka jest w pełni mobilna, i możemy ją łatwo przenieść z pokoju do pokoju, zaś sama klatka uchroni naszą żarówkę przed przypadkowym stłuczeniem.

Lampy wiszące druciane

Nasze lampy z drucianą klatką, są w całości produkowane w Polsce przez ByLight. Uważnie kontrolujemy cały proces produkcji, tak aby użyte materiały, a także jakość i powtarzalność wykonania były na najwyższym poziomie. Każda klatka formowana jest ręcznie, zachowując przy tym należytą dokładność. Po uformowaniu i zgrzaniu całej konstrukcji, każda klatka poddawana jest surowej kontroli jakości, tak aby sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych klientów. Następnie każda klatka malowana jest proszkowo (lub nanoszona zostaje na nią powłoka galwaniczna), po czym ponownie jest kontrolowana. W kolejnym etapie klatka trafia do pracowni ByLight, gdzie jest już „uzbrajana” w oprawkę, kabel i wszystkie elementy potrzebne do zbudowania lampy. Tak więc, lampa wisząca druciana, od początku procesu produkcyjnego, do samego jego końca, wykonywana jest ręcznie. To właśnie czyni je unikatowymi.
 
Pośród wszystkich lamp industrialnych czy też lamp loftowych, lampy z klatką mają swój specyficzny urok. Minimalistyczna konstrukcja, piękno żarówki, mnogość kombinacji, a także najwyższej jakości wykonanie, sprawiają że są to lampy o niezwykłym charakterze. Dzięki temu potrafią podkręcić każde designerskie wnętrze, lub najzwyczajniej ożywić smutny pokój.
Zapraszamy do zakupów.