Lampy restaurowane

Lampy restaurowane

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Jeśli jesteś fanem oświetlenia nietypowego, z pewnością zachwycą Cię lampy restaurowane, które posiadamy w swojej ofercie. Wśród tych produktów każdy zainteresowany znajdzie przede wszystkim zachwycające kształtem lampy nawet z połowy XX wieku, odnowione i wzbogacone o element nowoczesności. To rozwiązanie doskonałe do wnętrz w stylu industrialnym, a także nowoczesnych instalacji np. w biurach, loftach czy barach.

Odrestaurowane lampy vintage

Produkty ze sklepu Bylight świetnie sprawdzą się jako żyrandol, oświetlenie punktowe czy kinkiet – loft, spora hala produkcyjna, ale również niewielkie wnętrze użytkowe dodadzą im tylko realizmu.

Lampy odrestaurowane zostały na podstawie projektów polskich zakładów tworzących od wielu dziesięcioleci oświetlenie. Znaleźć je można w rozmaitych kolorach i kształtach, dzięki czemu jeszcze lepiej możemy dopasować ich kształt i barwę do indywidualnych potrzeb i projektu danego wnętrza. Sprawdź w naszej ofercie na Bylight.pl, jakie lampy restaurowane możesz dobrać do pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Zobacz także pozostałe lampy wiszące.

W naszej ofercie znajdziesz również żarówki ozdobne.