Żarówki G9

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów źródeł światła, ale żarówki G9 są jednym z ciekawszych wyborów, jeśli chodzi o kwestie wizualne. Są to bardzo oryginalne żarówki, które samym swoim wyglądem przyciągają uwagę. Trzonek G9 pozwala je podłączyć do standardowej instalacji, co sprawia, że są to uniwersalne żarówki. W naszym sklepie na Bylight.pl można znaleźć je w zróżnicowanych wariantach, a każdy klient może zaopatrzyć się w produkt, który mu odpowiada zarówno wizualnie, jak i pod względem funkcjonalnym.

Żarówki halogenowe G9 LED

Dostępne są żarówki halogenowe, jak i żarówka G9 LED – wszystkie charakteryzują się zróżnicowaną mocą i temperaturą barwową, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć produkt odpowiadający potrzebom. Żarówki G9 LED na Bylight.pl to gwarancja bardzo dużej żywotności.

Żarówki G9 można u nas nabyć w kilku wersjach, jeśli chodzi o moc. Najsłabsze modele mają zaledwie 2-4 W mocy, podczas gdy mocniejsze mogą mieć aż 50 W. To sprawia, że w zależności od potrzeb, klienci mogą je dopasować zarówno do oświetlenia pomieszczenia, szafki, regału, jak i biurka. Takie żarówki ozdobne dobrze sprawdzą się także, jako oświetlenie na szafki nocne. Ponadto w naszym asortymencie znajdują się wersje o bardzo zróżnicowanym wyglądzie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!