Lampy podłogowe

Lampy podłogowe

Pokazuje 1 - 103 z 103 elementów

Wyposażając dom lub mieszkanie w akcesoria oświetleniowe, nie można zapominać o niezwykle istotnym elemencie, jakim są lampy stojące podłogowe. Dostępne w naszym sklepie lampy designerskie idealnie nadadzą się do pomieszczeń, takich jak salon, gabinet, czy sypialnia. W ofercie mamy bardzo szerokie spektrum modeli, które znacząco różnią się od siebie designem. Są to zarówno minimalistyczne lampy podłogowe stojące, które nie rzucają się zanadto w oczy, ale tworzą spójną całość z otoczeniem, jak i mniej dyskretne propozycje. Sprawdzą się zarówno w przestronnych, jak i mniejszych pomieszczeniach.

Proponujemy też zwrócić uwagę na bardziej złożone lampy pokojowe stojące podłogowe, które zostały zaprojektowane nie tylko z myślą o walorach użytkowych, ale także ozdobnych. Można u nas znaleźć wiele oryginalnych i niebanalnych modeli, które od razu przykuwają wzrok, stanowiąc niebanalny element zdobiący pomieszczenie. Wśród dziesiątek wariantów lamp stojących podłogowych można u nas znaleźć zarówno klasyczne modele, jak i artystyczne wersje, które sprawdza się w stylizacjach art deco.

Lampy stojące podłogowe – estetyka i jakość wykonania

Lampy podłogowe stojące z naszego sklepu są wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniających trwałość przez długie lata. Większość modeli wykonany z solidnych metalowych stopów, jednak proponujemy też lampy stojące podłogowe drewniane. Mają one bardzo oryginalny wygląd i świetnie komponują się z otoczeniem w klasycznej aranżacji wnętrza. Lampy stojące podłogowe drewniane dostępne są w różnych wersjach jeśli chodzi o sam wygląd – są to zarówno tradycyjne i minimalistyczne projekty, jak i bardziej efektowne formy. W naszym asortymencie można też znaleźć lampy stojące podłogowe z abażurem w nowoczesnym wydaniu.

Wybór odpowiedniego produktu z naszego asortymentu ułatwia fakt, że są one dostępne w bardzo zróżnicowanych rozmiarach. Szczegółowe wymiary podane są w opisach każdego z produktów razem z maksymalną mocą oraz rodzajem zastosowane gwintu. Wszystkie z nich są jednak w pełni praktyczne jeśli chodzi o efektywność oświetlania pomieszczeń.