Plafony

Plafony sufitowe

Pokazuje 1 - 45 z 45 elementów

Oświetlenie to niewątpliwie jeden z najistotniejszych elementów wpływających na odbiór wizualny wnętrza, a plafony sufitowe świetny sposób, by pomieszczenie nabrało niepowtarzalnego charakteru. Dostępne w naszym sklepie plafony na sufit świetnie komponują się w różne style wystroju, gdyż w ofercie mamy dziesiątki modeli zróżnicowanych pod względem stylistycznym. Są wśród nich klasyczne lampy plafony do sypialni o minimalistycznym designie, a także bardziej skomplikowane wizualnie projekty, ciekawie ozdabiające wnętrza i nadające mu oryginalności.

Plafony sufitowe do różnych pomieszczeń

W asortymencie mamy nie tylko lampy plafony do salonu i sypialni, ale także plafony sufitowe do łazienki. Te ostatnie są zaprojektowane tak, by sprawdzać się w tego rodzaju pomieszczeniu i zapewniać równomierne rozproszone światło. Wszystkie produkty z naszego sklepu z lampami są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, więc plafony do łazienki ze względu na solidny materiał wykonania nie stracą swoich walorów estetycznych nawet po wielu latach eksploatacji w pomieszczeniu, o dużej wilgotności powietrza. Szukając plafonów o różnej kolorystyce, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, gdyż wiele modeli jest dostępna w zróżnicowanej gamie kolorów – od różnych odcieni bieli, szarości i czerni, aż po jaskrawe kolory. Można u nas też znaleźć eleganckie warianty w złotym lub srebrnym kolorze.

Oświetlenie sufitowe plafony dostępne jest u nas w wersjach o bardzo zróżnicowanej wielkości, więc można je z powodzeniem dopasować do wielkości pomieszczenia. Szczegóły techniczne dotyczące maksymalnej mocy są dostępne w parametrach technicznych w opisach każdego z produktów. Tam również można znaleźć precyzyjnie podane rozmiary plafonów sufitowych oraz rodzaj gwintu żarówki, do jakiej są przeznaczone. Plafony na sufit dostępne są u nas w wersjach z różnymi rodzajami gwintów. Same mocowania są wykonane w bardzo solidny sposób, więc nawet po wielu latach eksploatacji, żarówki dekoracyjne będą trzymały się bardzo mocno, a plafony nie ulegną zniszczeniu podczas wymiany.