Włączniki Bakelitowe

Włączniki Bakelitowe

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów

W bogatym asortymencie ByLight znaleźć można wysokiej jakości włączniki bakelitowe, czyli klasyczne, sprawdzone rozwiązanie – idealny wybór do zabezpieczenia dowolnej instalacji elektrycznej. Bakelit, jedno z pierwszych masowo produkowanych tworzyw sztucznych na świecie, wykazuje doskonałe właściwości izolacyjne, dzięki czemu gniazdko jest bezpieczne. Co więcej, jest to materiał bardzo trwały, cechujący się niepalnością, wysoką odpornością na czynniki chemiczne i mechaniczne, a także nietopliwością oraz nierozpuszczalnością!

Jakie produkty może zaoferować ByLight?

Dostępne w naszym sklepie z lampami włączniki bakelitowe to w głównej mierze wyroby znanej, niemieckiej marki THPG, która słynie z wysokiej jakości i starannego wykonania. Oferujemy doskonałe włączniki bakelitowe, ściemniacze, gniazda telefoniczne, internetowe, głośnikowe i wiele więcej! Zachęcamy także do zapoznania się z wyspecjalizowanymi ramkami, które uzupełniają konstrukcję włącznika, zapewniając dodatkowe zabezpieczenie oraz gustowną obudowę dla gniazdka.

Dlaczego asortyment ByLight sprawdzi się najlepiej?

Włączniki bakelitowe włączone w ofertę ByLight są sprawne, bezpieczne i wytrzymałe. Bardzo istotne jest dla nas także to, aby produkty te były estetyczne i eleganckie, dobrze komponując się z wystrojem pomieszczenia. W kwestii stylu można nam zaufać – ciemny, szykowny bakelit to doskonałe uzupełnienie każdego wnętrza. Gorąco zachęcamy zatem do zapoznania się z asortymentem – z pewnością znajdą się tam pozycje godne uwagi!