Gniazdka, włączniki THPG

Jeżeli chcesz, aby Twoje mieszkanie było urządzone w wyjątkowym stylu, który odpowiada współczesnym wymaganiom technicznym, to THPG gniazdka są rozwiązaniem dla Ciebie! Postaw na te wysokiej klasy elementy dostępne w naszej ofercie.


Wysokiej klasy THPG gniazdka w niepowtarzalnym stylu! Postaw na najciekawsze elementy!


THPG to jedna z najbardziej cenionych firm produkujących artykuły elektryczne. Czym charakteryzuje się nasz asortyment THPG? Porcelana służąca do ich produkcji jest wytrzymała, odporna na intensywne użytkowanie i świetnie wyglądająca. Poza tym mamy też gniazdka THPG bakelit i wiele innych.


Włączniki i gniazda firmy THPG


Nasz sklep z lampami posiada różnego rodzaju elementy THPG dostosowane do współczesnych wymogów instalacji elektrycznych. Posiadamy:



  • THPG: gniazdka o różnych parametrach działania i typach (jedno, dwu lub trzykomorowe)

  • THPG: włączniki, które u nas znajdziesz, charakteryzują się precyzją pracy, skutecznym działaniem i odpornością na liczne skoki napięcia.


Włączniki i gniazda w stylu retro i vintage


Poszukujesz gniazdek w stylu retro, które będą idealnym dodatkiem do Twojego industrialnego i loftowego wystroju mieszkania? Artykuły od THPG to wybór idealny dla Ciebie! Z pewnością docenisz staroświecki wygląd okraszony nutką współczesności. Ofertę gniazdek retro i vintage możesz wykorzystać także w swoim biurze, urządzając je w niepowtarzalnym stylu.


Masz pytania dotyczące naszej oferty produktów firmy THPG? Zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię kwestie i pomożemy dobrać odpowiedni asortyment!

Pokazuje 1 - 150 z 150 elementów
Pokazuje 1 - 150 z 150 elementów