NANLITE CN-W2 WiFi control box

System sterowania Wi-Fi 2.4G to skrzynka z obsługą Wi-Fi, która łączy telefon z kompatybilnymi diodami LED Nanlite i Ledgo przez bezprzewodowy internet. System oferuje obsługę 2,4G, co zapewnia najbezpieczniejsze i najbardziej stabilne połączenie, i ma 512 kanałów, co pozwala na jednoczesne podłączenie i sterowanie maksymalnie 512 kompatybilnymi światłami. Pobierz intuicyjną aplikację towarzyszącą i kontroluj jasność, temperaturę barwową, kolor RGB i funkcje specjalne z jednego miejsca na smartfonie za pomocą prostych wizualnych suwaków.

Kluczowe cechy:

  1. PROSTE SLIDERY WIZUALNE - Intuicyjna aplikacja dostępna na smartfony umożliwia łatwe sterowanie wszystkimi funkcjami.

  2. BEZPIECZNE POŁĄCZENIE - To urządzenie zapewnia stabilne połączenie bez zakłóceń z 512 kanałami.

  3. PROSTE SLIDERY WIZUALNE - Intuicyjna aplikacja dostępna na smartfony umożliwia łatwe sterowanie wszystkimi funkcjami.

Więcej szczegółów

Wysyłka
  • Kurier: 17.90 zł
  • Odbiór osobisty: 0,00 zł
Darmowa wysyłka od 500,00 zł, brakuje Ci jeszcze 500,00 zł
Płatność
  • Przelew bankowy
  • Płatność przy odbiorze
  • Dotpay

699,00 zł

Nanlite

Jako pod-marka Nanguang, Nanlite angażuje się w tworzenie rozwiązań oświetleniowych, spełniających szeroką game potrzeb związanych z filmem. 

Odnosząc się do potrzeb użytkowników koncentrują się na  najwyższej klasy 'user expirience' oraz dobrej jakości designie. 

bazując na trendach branżowych zapewniają najlepsze rozwiązania oświetleniowe w przestrzeni kinematografii.