NANLITE Zestaw 2x Pavotube 30C

Świetlówki NanLite PavoTube RGBWW to niezwykle wszechstronna oprawa oświetleniowa, która zapewnia ściemnianie od 0 do 100% z maksymalnym oświetleniem 1400 lumenów na rurkę (2 lampy w tym zestawie wytwarzają 635 luksów przy 1 m po połączeniu) przy 5600 K, a także pełne spektrum RGBWW i zaprogramowane specjalne efekty świetlne. Dzięki regulowanej temperaturze barwowej w zakresie 6500-2700K, CRI 98 i TLCI 95 to urządzenie przekracza większość potrzeb w zakresie oświetlenia studyjnego. Oferuje również wybór ponad 360 statycznych kolorów światła w widmie RGB i może przełączać się przez całe widmo z wybraną prędkością.

Dzięki sześciu wstępnie zaprogramowanym efektom specjalnym w prostym do opanowania systemie menu, ta świetlówka NanLite RGBWW ułatwia naśladowanie scenariuszy świetlnych, które w innym przypadku mogłyby być trudne do odtworzenia. Za dotknięciem przycisku można zasymulować efekty świetlne pojazdu służb ratunkowych (radiowóz), płomień (światło świec), burzę z piorunami, sygnał SOS i dwa różne rodzaje ciągłego migotania / błysku. Każdy z efektów specjalnych ma wiele różnych ustawień, które pomogą Ci go udoskonalić i stworzyć dokładnie taki efekt, jakiego potrzebujesz, a także panel LCD pokazujący dokładnie, jakich ustawień używasz, co ułatwia ich dostrojenie, a następnie odtworzenie w przyszłości .

Idealna do użytku w studiu lub w plenerze, ta lekka tuba jest dostępna w długościach 2 stopy i 4 stopy. Oba warianty długości mają średnicę 1,9 cala, co czyni je kompatybilnymi z T12. Może być zasilany za pomocą dołączonego zasilacza sieciowego, a także ma wbudowany akumulator 2200MaH do użytku w miejscach, w których nie jest dostępne zasilanie sieciowe. Dostarczany w wyściełanej torbie wraz ze wszystkimi akcesoriami potrzebnymi do rozpoczęcia pracy, w tym klipsami montażowymi do dopasowania lampy do statywu lub ściany.

2x Świetlówki NanLite PavoTube 30C 4ft 32W RGBWW LED
Zasilacz sieciowy
2x klipsy montażowe
Sync Cord
Kabel zasilający
Nosić plecak

Więcej szczegółów

Wysyłka
  • Kurier: 17.90 zł
  • Odbiór osobisty: 0,00 zł
Darmowa wysyłka od 500,00 zł, brakuje Ci jeszcze 500,00 zł
Płatność
  • Przelew bankowy
  • Płatność przy odbiorze
  • Dotpay

3 390,00 zł

Nanlite

Jako pod-marka Nanguang, Nanlite angażuje się w tworzenie rozwiązań oświetleniowych, spełniających szeroką game potrzeb związanych z filmem. 

Odnosząc się do potrzeb użytkowników koncentrują się na  najwyższej klasy 'user expirience' oraz dobrej jakości designie. 

bazując na trendach branżowych zapewniają najlepsze rozwiązania oświetleniowe w przestrzeni kinematografii.