NANLITE Zestaw 2x Pavotube 15C

Świetlówki NanLite PavoTube RGBWW to niezwykle wszechstronna oprawa oświetleniowa, która zapewnia ściemnianie od 0 do 100% z maksymalnym oświetleniem 1400 lumenów na rurkę (2 lampy w tym zestawie wytwarzają 635 luksów przy 1 m po połączeniu) przy 5600 K, a także pełne spektrum RGBWW i zaprogramowane specjalne efekty świetlne. Dzięki regulowanej temperaturze barwowej w zakresie 6500-2700K, CRI 98 i TLCI 95 to urządzenie przekracza większość potrzeb w zakresie oświetlenia studyjnego. Oferuje również wybór ponad 360 statycznych kolorów światła w widmie RGB i może przełączać się przez całe widmo z wybraną prędkością.

Dzięki sześciu wstępnie zaprogramowanym efektom specjalnym w prostym do opanowania systemie menu, ta świetlówka NanLite RGBWW ułatwia naśladowanie scenariuszy świetlnych, które w innym przypadku mogłyby być trudne do odtworzenia. Za dotknięciem przycisku można zasymulować efekty świetlne pojazdu służb ratunkowych (radiowóz), płomień (światło świec), burzę z piorunami, sygnał SOS i dwa różne rodzaje ciągłego migotania / błysku. Każdy z efektów specjalnych ma wiele różnych ustawień, które pomogą Ci go udoskonalić i stworzyć dokładnie taki efekt, jakiego potrzebujesz, a także panel LCD pokazujący dokładnie, jakich ustawień używasz, co ułatwia ich dostrojenie, a następnie odtworzenie w przyszłości .

Idealna do użytku w studiu lub w plenerze, ta lekka tuba jest dostępna w długościach 2 stopy i 4 stopy. Oba warianty długości mają średnicę 1,9 cala, co czyni je kompatybilnymi z T12. Może być zasilany za pomocą dołączonego zasilacza sieciowego, a także ma wbudowany akumulator 2200MaH do użytku w miejscach, w których nie jest dostępne zasilanie sieciowe. Dostarczany w wyściełanej torbie wraz ze wszystkimi akcesoriami potrzebnymi do rozpoczęcia pracy, w tym klipsami montażowymi do dopasowania lampy do statywu lub ściany.

2x Świetlówki NanLite PavoTube 15C 2 ft 16W RGBWW LED
Zasilacz sieciowy
2x klipsy montażowe
Sync Cord
Kabel zasilający
Nosić plecak

Więcej szczegółów

Wysyłka
  • Kurier: 17.90 zł
  • Odbiór osobisty: 0,00 zł
Darmowa wysyłka od 500,00 zł, brakuje Ci jeszcze 500,00 zł
Płatność
  • Przelew bankowy
  • Płatność przy odbiorze
  • Dotpay

2 290,00 zł

Nanlite

Jako pod-marka Nanguang, Nanlite angażuje się w tworzenie rozwiązań oświetleniowych, spełniających szeroką game potrzeb związanych z filmem. 

Odnosząc się do potrzeb użytkowników koncentrują się na  najwyższej klasy 'user expirience' oraz dobrej jakości designie. 

bazując na trendach branżowych zapewniają najlepsze rozwiązania oświetleniowe w przestrzeni kinematografii.