NANLITE Zestaw Compac 100 x2 + T LED Lighting

Studyjne panele LED z serii NanLite Compac łączą smukły profil z imponującą jasnością, tworząc oświetlenie podobne do dużych softboxów, ale przy ułamku wielkości. Ta oszczędzająca miejsce konstrukcja sprawia, że są one idealną opcją do portretów oświetleniowych, wywiadów, zdjęć w głowę, transmisji na żywo, fotografii żywności, vlogów, fotografii produktów i nie tylko. Dzięki diodom LED serii Compac możesz szybko osiągnąć piękne, studyjnej jakości rezultaty bez dodawania plastikowych filtrów lub dyfuzji z tkaniny. Tylne elementy sterujące umożliwiają regulację jasności w zakresie od 0 do 100%, a temperatura barwowa jest ustawiona na stałą 5600 K, co zapewnia łatwą zgodność z innymi źródłami światła zrównoważonymi w świetle dziennym, stroboskopami fotograficznymi i ustawieniami wstępnymi balansu bieli aparatu.

Ten zestaw, który został specjalnie zaprojektowany do reprodukcji, ale oczywiście może być również używany do innych zastosowań fotograficznych i jest idealny do fotografii cyfrowej.

2 szt. Compac100 2 szt. Statyw oświetleniowy L288 1 szt. NG-066 Stół do fotografii produktów

Więcej szczegółów

Wysyłka
  • Kurier: 14.90 zł
  • Odbiór osobisty: 0,00 zł
Darmowa wysyłka od 500,00 zł, brakuje Ci jeszcze 500,00 zł
Płatność
  • Przelew bankowy
  • Płatność przy odbiorze
  • Dotpay

3 390,00 zł

Nanlite

Jako pod-marka Nanguang, Nanlite angażuje się w tworzenie rozwiązań oświetleniowych, spełniających szeroką game potrzeb związanych z filmem. 

Odnosząc się do potrzeb użytkowników koncentrują się na  najwyższej klasy 'user expirience' oraz dobrej jakości designie. 

bazując na trendach branżowych zapewniają najlepsze rozwiązania oświetleniowe w przestrzeni kinematografii.