NanLite Compac 68B Panel Bi-Color LED

Łącząc smukły profil z imponującą jasnością, studyjne panele LED z serii NanLite Compac zapewniają oświetlenie podobne do dużych softboksów, ale przy ułamku wielkości i bez czasu ustawiania. Ta oszczędzająca miejsce konstrukcja sprawia, że ​​są one idealną opcją do portretów oświetleniowych, wywiadów, zdjęć w głowę, transmisji na żywo, fotografii żywności, vlogów, fotografii produktów i nie tylko. Dzięki diodom LED serii Compac możesz szybko osiągnąć piękne, studyjnej jakości rezultaty bez dodawania plastikowych filtrów lub dyfuzji z tkaniny. Tylne elementy sterujące umożliwiają ustawienie jasności w zakresie 0-100% i temperatury od ciepłej do zimnej (3200K-5600K).

Panel LCD pokazuje dokładnie, jakich ustawień używasz, ułatwiając ich dostrojenie, a następnie odtworzenie w przyszłości, dzięki czemu wyniki będą zawsze spójne i łatwe do powtórzenia. Niezależnie od tego, czy kręcisz wideo w plenerze, czy konfigurujesz domowe studio fotograficzne, zawsze jest na wagę złota. Diody LED serii Compac zapewniają światło, którego potrzebujesz w pomieszczeniu, które masz. Przy grubości zaledwie 9 cm Compac 68B wykorzystuje wysokowydajne diody LED, aby zapewnić do 5684 lumenów (2245 luksów przy 1 m 5600 K) oświetlenia. Dostarczany ze standardowym uchwytem odbiornika 5/8 ", Compac można zamontować bezpośrednio na dowolnym standardowym statywie oświetleniowym.

Więcej szczegółów

Wysyłka
  • Kurier: 17.90 zł
  • Odbiór osobisty: 0,00 zł
Darmowa wysyłka od 500,00 zł, brakuje Ci jeszcze 500,00 zł
Płatność
  • Przelew bankowy
  • Płatność przy odbiorze
  • Dotpay

1 290,00 zł

Nanlite

Jako pod-marka Nanguang, Nanlite angażuje się w tworzenie rozwiązań oświetleniowych, spełniających szeroką game potrzeb związanych z filmem. 

Odnosząc się do potrzeb użytkowników koncentrują się na  najwyższej klasy 'user expirience' oraz dobrej jakości designie. 

bazując na trendach branżowych zapewniają najlepsze rozwiązania oświetleniowe w przestrzeni kinematografii.