Lampy Marynistyczne

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Wnętrze w stylu marynistycznym dobrze prezentuje się zarówno w domku letniskowym, jak i mieszkaniu w bloku. Ten niezwykły wystrój od kilku lat wraca do mody, dlatego w naszym sklepie przygotowaliśmy oświetlenie marynistyczne dopasowane do praktycznie każdego pomieszczenia. To świetny wybór do wnętrz mieszkalnych, w których królują odcienie bieli, złota oraz błękitu. Różne modele lamp umożliwiają przygotowanie oświetlenia zarówno ściennego, jak i sufitowego. Wszystkie lampy marynistyczne mają podobny styl, dzięki czemu łatwiej jest uzyskać spójność aranżacji.

Oświetlenie marynistyczne to doskonały wybór przede wszystkim do wnętrz inspirowanych tym właśnie stylem. Dobrze komponuje się z klasycznym, lekko surowym wystrojem, głównie za sprawą złotego, postarzanego wykończenia. Jednocześnie tego rodzaju lampy mogą być też dobrym wyborem do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych, stawiających raczej na dobór surowych form i dodatków.

Nasz sklep z lampami przygotował modele dostosowane do montażu zarówno na ścianie, jak i na suficie. Dostępność kilku modeli i wzorów gwarantuje możliwość dokonania wyboru, który podyktowany będzie zarówno kwestiami estetycznymi, jak i funkcjonalnością. Kinkiety i lampy zostały wykonane z trwałych, a jednocześnie efektownych materiałów, na przykład takich jak mosiądz. Dobrane elementy szklane są dekoracyjne, co gwarantuje atrakcyjny efekt po włączeniu. Wszystkie lampy marynistyczne sprzedawane są bez żarówek – w sklepie dostępne są odpowiednie modele, dlatego warto pamiętać o ich dokupieniu.